Pantery na obozie Sępólno Krajeńskie 2019

Pragniemy donieść, że Czarne Panterki przebywają na obozie sportowym pod hasłem Sępólno Krajeńskie 2019. Każdego dnia odbywają się treningi i zajęcia ruchowe. W dniu wczorajszym był również sparing z miejscowym zespołem z Sępólno Krajeńskie (Sepolno Krajenskie). Wynik nie miał znaczenia, aczkolwiek zakończył się wysoką wygraną :). Jest oczywiście czas na odpoczynek, zabawę i integrację. Z całą pewnością żniwa z tego okresu wytężonej pracy będziemy zbierać już w kolejnym. Najważniejsze wszyscy uśmiechnięci i zdrowi. Wczoraj w ramach zakończenia sezonu dziewczyny od klubu dostały czapeczki nasze firmowe z daszkiem. Myślę, że wykorzystają je już podczas tego obozu. W galerii kilka fotek z ostatnich dwóch dni.
 
Dziękujemy naszym kolegom z Muksu Bydgoszcz, że wczoraj poprowadzili trening naszych najmniejszych pociech różowych Panterek. Dzięki Panowie.
 
Ostatni rzecz, planujemy w dniach 6-8 wrzesień wyjazd wszystkich naszych Panterek bez wyjątku 🙂 na obiekty do Sępólna Krajeńskiego na mikro obóz przygotowawczy do sezonu 2019/2020. Szczegóły już nie długo.