Drugi dzień Festiwalu przeszedł do historii…

Drugi dzień Festiwalu koszykówki już praktycznie za nami 😉. Dużo koszykówki, meczy, zawodniczek, trenerów, po prostu nie sposób się nudzić!!! My pierwszy mecz dzisiaj rozegraliśmy z zespołem mistrza województwa górnośląskiego Ślęzy Wrocław. Mecz kontrolowały zawodniczki Ślęzy, staraliśmy się walczyć i stawiać opór, warto wspomnieć, że pierwsza kwarta zakończyła wynikiem 9-6. Końcowy wynik 59-18, tym samym Ślęza awansowała do półfinału, a my walczymy w grupie 5-8. Drugi mecz na wagę możliwości walki o 5 miejsce w turnieju graliśmy z zespołem MUKS SP 60 Bydgoszcz… Mecz z pewnością nie należał do łatwych, po pierwszej przegranej kwarcie nerwy i emocje zostały opanowane i kolejne trzy kwarty przebiegały przy naszej przewadze od 8 do 18 punktów. Końcowy wynik to 47-34 i jutro gramy o 5 miejsce w turnieju z zespołem z Wejherowa. Początek meczu o godzinie 9.45 na hali przy ulicy Goszczyńskiego w Bydgoszczy 😊. Po południe to spacer po starym mieście i lody z okazji Dnia Dziecka!!!

PRZY OKAZJI WSZYSTKIM NASZYM CZARNYM, RÓŻOWYM PANTEROM I NIE TYLKO ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO KOSZYKARSKIEGO!!!!!

Na koniec pragnę nadmienić, że w finale czyli w walce o złoty medal w naszej kategorii wiekowej zmierzą się ekipy z ŻAK Żory i Ślęzy Wrocław!!! tak tak to oba zespoły z którymi się mierzyliśmy się najpierw w grupie, a potem w kolejnym etapie turnieju. Tak nam się poukładała grupa i kolejne etapy rozgrywek, że mieliśmy przyjemność z dwoma najsilniejszymi ekipami turnieju!!!!