SKŁADKI SKŁADKI SKŁADKI….

W ZWIĄZKU Z DUŻYMI ZALEGŁOŚCIAMI W PŁACENIU SKŁADEK CZŁONKOWSKICH Z TYTUŁU PRZYNALEŻNOŚCI DO NASZEGO STOWARZYSZENIA przypominamy rodzicom wszystkich naszych PANTEREK BIAŁYCH, ŚNIEŻNYCH, RÓŻOWYCH, CZARNYCH o konieczności regulowania miesięcznych składek klubowych za ten sezon.
 
W tej chwili zaległości i nieregularne wpłaty powodują, że trudno nam zaplanować klubowe wydatki. Zaznaczamy, że wydatki roczne dla utrzymania klubowych panter, by móc się rozwijać tak dynamicznie jak do tej pory wynosi 55.000,0tyś (dla zainteresowanych możemy przesłać dokładne zestawienie). Jak łatwo policzyć składki to niewiele w stosunku do wydatków, ale bardzo ważne dla możliwości codziennego funkcjonowania klubu.
 
Zgodnie z regulaminem Stowarzyszenia Pantery Szubin składki członkowskie są płatne każdego miesiąca łącznie z okresem wakacyjnym wraz z okresem 3 tygodniowym w którym zajęć nie było, a koszty stałe były ponoszone.
 
Prosimy możliwie wszystkich o wpłaty na konto bankowe klubu tak by minimalizować osobiste interakcje, oczywiście ze względu na Covid-19. Z góry dziękujemy.
 
Składka miesięczna – 30pln.
 
DLA OSÓB REGULARNIE OPŁACAJĄCYCH SKŁADKI NA KONIEC CZERWCA NIESPODZIANKA – NOWY GADŻET KLUBOWY – BIDON OCZYWIŚCIE LOGOWANY 🙂
 
Dane konto klubu:
Stowarzyszenie Pantery Szubin
ul. Grudzielskiego 21
89-200 Szubin
Bank Santander: 55 1090 1072 0000 0001 4227 6790
Prosimy w tytule przelewu o podanie: imię i nazwisko panterki oraz miesiąca, którego dotyczy płatność.
 
W PRZYPADKU WĄTPLIWOŚCI PROSZĘ O KONTAKT – MAREK SZCZYGIEŁ – TEL. 668449033.