NIESPODZIANKA – PANTEROWE MASECZKI!!!!!!

Niespodzianka wspomniana wczoraj to nasze klubowe maseczki. Wiemy w jakim okresie się znajdujemy czyli panującej pandemii, wychodząc naprzeciw nowym wymaganiom postanowiliśmy wprowadzić nowy gadżet 😊. Nasze pantery, które są członkiniami naszego stowarzyszenia maseczki w rozmiarze dziecięco-młodzieżowym otrzymają od klubu. Niezależnie od tego zarówno rodzice, sympatycy jak i osoby, którym nasze maseczki się po prostu spodobają mogą je u nas zamówić. Koszt zakupu 1szt. to 10zł. Maseczki wykonane są wykonane z certyfikowanego materiału z jonami srebra, które pełnią funkcje bakteriobójcze, tak więc to nie tylko funkcja ozdobna, ale to maseczki naprawdę zgodne z wszelkimi wymaganiami.

W załączeniu wzory nam zaproponowane przez firmę Wijmar. Zdecydowaliśmy, że pantery dostaną od nas maseczki oznaczone zgodnie ze wzorem numer 6 😊. Co do dodatkowych zamówień istnieje możliwość zamówienia maseczek oznaczonych zgodnych ze wzorem numer 4, 5, 6. Jaki zamówić? Jedyną możliwością zamówienia maseczek jest wysłanie przelewu (zgodnie z poniżej podanymi danymi) w tytule przelewu określenie imienia, nazwiska zamawiającego, numeru wzoru, rozmiaru czy dziecięcy czy dla osoby dorosłej. Na zamówienia, czyli przelew czekamy do 13 października, wówczas wysyłam ogólne zamówienie na całość. Okres oczekiwania ok. 2,5 tygodnia. Odbiór osobisty w wyznaczonym jednym dniu treningowym lub wysyłka za pośrednictwem poczty za dodatkową opłatą – do uzgodnienia indywidualnie.

Dane do zamówienia:

Pantery Szubin

Ul. Grudzielskiego 21

89-200 Szubin

Nr konta: 55 1090 1072 0000 0001 4227 6790.

Jednocześnie przypominamy o konieczności regulowania składek członkowskich w kwocie 30zł / miesiąc. Prosimy ze względu na okres pandemii o wpłaty za pośrednictwem konta bankowego klubowego. Z góry dziękujemy.