PRZYJACIEL KLUBU 2020R.

W imieniu naszego stowarzyszenia Pantery Szubin powracamy do pomysłu nawiązania współpracy w ramach programu PRZYJACIEL KLUBU. Dziękujemy już aktywnym uczestnikom oraz prosimy o angażowanie się w nasz projekt. Program zakłada comiesięczną pomoc w wysokości 50zł przekazywaną na konto bankowe naszego stowarzyszenia. Dotyczy zarówno osób prywatnych, firm oraz instytucji. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu sportowego dla naszych podopiecznych , dofinansowanie do wyjazdów na turnieje, rozgrywki ligowe oraz nagrody dla szczególnie utalentowanych zawodniczek. W ramach programu zostanie zorganizowany w czerwcu 2021r. (niestety pandemia storpedowała nasze działania związane z turniejem w roku 2020) klubowy turniej PRZYJAZNY KLUB z okazji Dnia Dziecka. Na okazaną pomoc będą wystawiane comiesięczne rachunki.
Klub ze swojej strony zobowiązuje się do:
1) Prowadzenia szkolenia dzieci i młodzieży w zakresie uprawiania koszykówki na terenie miasta Szubin.
2) Umieszczenie aktywnego logo na stronach internetowych klubu.
3) Informacja nt Przyjaciela Klubu na fanpagu klubowym.
4) Baner/roll-up z umieszczonym logo lub nazwiskiem Przyjaciela Kubu i eksponowanie w trakcie trwania zawodów sportowych.
5) Gwarantujemy satysfakcję z udzielonej nam pomocy.
Stowarzyszenie Pantery Szubin
ul. Gen. Kazimierza Grudzielskiego 21
89-200 Szubin
KRS: 0000777460
NIP: 5581871198
klub@panteryszubin.pl
Bank Santander: 55 1090 1072 0000 0001 4227 6790
Prosimy o udostępnianie tego posta oraz o ewentualną pomoc przy szukaniu PRZYJACIÓŁ 🙂.