PROGRAM – PRZYJACIEL KLUBU

W imieniu naszego stowarzyszenia Pantery Szubin zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy w ramach programu PRZYJACIEL KLUBU. Program zakłada comiesięczną pomoc w wysokości 50zł przekazywaną na konto bankowe naszego stowarzyszenia. Dotyczy zarówno osób prywatnych, firm oraz instytucji. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu sportowego dla naszych podopiecznych , dofinansowanie do wyjazdów na turnieje, rozgrywki ligowe oraz nagrody dla szczególnie utalentowanych zawodniczek. W ramach programu zostanie zorganizowany w czerwcu 2020r. klubowy turniej PRZYJAZNY KLUB z okazji Dnia Dziecka. Na okazaną pomoc będą wystawiane comiesięczne rachunki.

Klub ze swojej strony zobowiązuje się do:

  1. Prowadzenia szkolenia dzieci i młodzieży w zakresie uprawiania koszykówki na terenie miasta Szubin.

  2. Umieszczenie aktywnego logo na stronach internetowych klubu.

  3. Informacja nt Przyjaciela Klubu na fanpagu klubowym.

  4. Baner/roll-up z umieszczonym logo lub nazwiskiem Przyjaciela Kubu i eksponowanie w trakcie trwania zawodów sportowych.

  5. Gwarantujemy satysfakcję z udzielonej nam pomocy.

 

Stowarzyszenie Pantery Szubin
ul. Gen. Kazimierza Grudzielskiego 21
89-200 Szubin
KRS: 0000777460
NIP: 5581871198

klub@panteryszubin.pl

Bank Santander: 55 1090 1072 0000 0001 4227 6790

Prosimy o udostępnianie tej informacji i ewentualną pomoc przy szukaniu PRZYJACIÓŁ :).